خدمات خرید و فروش بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی امروزه به یکی از رایج ترین شیوه های سرمایه گذاری تبدیل شده است. با رشد چشمگیر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، افراد بسیاری در سرتاسر جهان به خرید بیت کوین روی آورده اند و از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی به عنوان روشی برای کسب سود و درآمد، سرمایه گذاری و انتقال سریع وجه استفاده می نمایند. در حال حاضر نه تنها افراد، بلکه برخی از دولت ها، بانک ها و موسسات بزرگ نیز به اهمیت استفاده از ارزهای دیجیتالی پی برده و در حال استفاده از این ارزهای دیجیتال هستند. با توجه به محدود بودن نقل و انتقالات بین المللی پول برای ایرانیان، بیت کوین می تواند روشی بسیار مقرون به صرفه برای تبادلات مالی بین کشور ایران و سایر کشورها مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی در مبادلات تجاری در حال شکل گرفتن است و شرکت ها می توانند برای کاهش محدودیت های ناشی از تحریم های بین المللی، از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی برای نقل و انتقالات مالی خود بهره مند شوند. در صورتی که شما نیز خواهان سرمایه گذاری یا خرید بیت کوین و سایر ارزهای مجازی با پول رایج در ایران هستید، این سه راه در پیش روی شما قرار دارد:
1. استخراج بیت کوین
2. مبادله بیت کوین با کالا یا خدمات
3. خرید بیت کوین از صرافی یا افراد
برای خرید بیت کوین یا سایر ارزهای مجازی در ابتدا باید کیف پول ایجاد کنید. هر ارز مجازی دارای یک کیف مربوط به خود است. اگر تاکنون کیف پول بیت کوین برای خود ایجاد نکرده‌اید به مقاله راهنمای گام به گام ساخت کیف پول بیت کوین سر بزنید. در حال حاضر وب سایت ارزپلاس این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است تا به ساده ترین شیوه، به خرید بیت کوین بپردازند. برای خرید کافی ست ثبت نام خود را در وب سایت ارزپلاس انجام داده و مقدار بیت کوین مورد نظر خود را وارد نمایید. بیت کوین خریداری شده در کمترین زمان به کیف پول شما واریز خواهد شد. برای ثبت سفارش خرید بیت کوین خود، می توانید از بخش زیر استفاده نموده یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خرید از طریق چت آنلاین یا شماره تلفن‌های موجود در وب‌سایت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.


فروش بیت کوین

فروش بیت کوین یکی از مشکلاتی است که برخی از دارندگان بیت کوین با آن مواجه هستند. نبود مشتری، ارائه قیمت پایین از طرف خریدار و ریسک کلاه برداری از جمله مشکلاتی است که فروشندگان بیت کوین با آن مواجه هستند. همچنین با ایجاد محدودیت صرافی های بین المللی برای کاربران ایرانی، فروش بیت کوین و تبدیل آن به دلار برای کاربران ایرانی تبدیل به یک معضل شده است. وب سایت ارزپلاس به عنوان یک صرافی معتبر، این فرصت را برای فروشندگان به وجود آورده است تا بیت کوین خود را به راحتی به فروش برسانند. با فروش بیت کوین خود به ارزپلاس، معادل ریالی بیت کوین در کمترین زمان به حساب شما واریز خواهد شد. برای ثبت سفارش فروش بیت کوین می توانید از بخش زیر استفاده نموده یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام از طریق چت آنلاین یا شماره تلفن‌های موجود در وب‌سایت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.